Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet ez? Gyári hiba?...

Mitől lehet ez? Gyári hiba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sony Xperia U telefonom van lassan 4 hónapja, eddig tökéletesen működött, viszont kb egy hete nem enged fotózni, azt írja, megtelt a memória és töröljek pár elemet. Már nagyjából mindent letöröltem a telefonról, képektől és programoktól elkezdve, de ugyanazt írja.. (Bár 100% hogy még rengeteg hely volt a memóriában) Párszor rendbe jön pár percre de akkor először olyanokat ír hogy 40 képet tudok csinálni, majd azt hogy 8-at.. aztán megint rossz. Mindent megpróbáltam, ki-be kapcsolgattam stb, de nem jön rendbe. Egy barátnőm ugyanilyen telefont kapott, ugyanakkor mint én, és pár napja neki is elkezdte ezt csinálni. Mit tehetnék? Ez gyári hiba?

2013. ápr. 18. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hova menti a képeket, sd-re, vagy belsőbe?
2013. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Beállítások/Alkalmazások/Mind fülön keresd meg a kamera alkalmazást, leállítás majd adatok törlése. Ha nem segít, írj!
2013. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet bele sd kártyát tenni.
2013. ápr. 18. 18:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Az adatok törlésével az összes eddigi kép elveszik? Mert akkor sajnos nem próbálom meg amíg nem raktam át őket valahova.. De azért köszönöm!
2013. ápr. 18. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vesznek el, csak a kamera beállításai lesznek alapértéken.
2013. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!