Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia Lumia 520 az jó telefon?

A Nokia Lumia 520 az jó telefon?

Figyelt kérdés
Megéri az árát? Mennyivel rosszabb a Nokia Lumia 620-nál?

2013. ápr. 19. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Lumia 520: kicsivel nagyobb kijelző a 620-hoz képest (bár 0,2 inch az lóf*sz a valóságban), IPS kijelző.


620: van előlapi kamera, és led villanó az elsődleges kamerához, ami az 520-ban nincs, illetve van NFC chip, bár azzal egyelőre a popsit ki lehet törölni.


[link]


Minden másban szinte ugyanaz a két telefon, döntsd el, hogy melyik éri meg neked jobban, és miért.Bár én inkább a 620-at javaslom az előlapi kamera, de főleg a led villanó miatt.Ha vakunak nem is mindig lehet használni, zseblámpának mindig jól jön.

Megéri-e az árát?Igen, és a 620 is.

Mennyivel rosszabb?Az árkülönbséget tekintve semennyivel.Nyilván faragni kellett belőle itt-ott, hogy ne állítson a Nokia saját magának konkurenciát a házon belül, és mindkettőre legyen kereslet és igény, de semmivel sem rosszabb, ugyanaz az OS, ugyan az a hardver, és 1-2 apróságot leszámítva teljesen ugyanaz a két teló.

2013. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Engem a led villandó hiánya nem zavar, az előlapi kamera meg a NFC meg aztán végképp nem hiányozna viszont az általad linkelt oldalon feltűnt hogy a Lumia 520-ban Qualcomm MSM8227 Chipset van és a Lumia 620-ban pedig Qualcomm Snapdragon S4. Ez jelent valamiféle hátrányt?
2013. ápr. 20. 00:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, közben rájöttem hogy a két Chipset ugyan az. :D Valószínűleg Nokia Lumia 620-at fogok venni mert az kapható a T-Mobile-nál. Köszi a választ!
2013. ápr. 20. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!