Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a telefonommal?...

Mi lehet a telefonommal? Ilyet nem latta meg!

Figyelt kérdés

Szerintetek mi baja a telefonomnak,én még ilyet nem láttam:D

Tehát tegnap hoztam ki a telefon szervizből már ötödjére.A telefonom Motorla Defy Plus és az a baja,hogy valamikor teljesen süket,tehát ekkor se a zene nem hallatszik sem akivel beszelélek és ő sem hall éngem.Ilyenkor a telefon mikrofonja sem megy illetve a hangszorók sem mennek.De ami érdekes az az ha újrainditom a telefonom akkor a mikrofon is megy illetve a hangszórók is,de csak egy rövid idejig és utána csak süket lessz.Ilyet életembe nem láttam.Már ahonnan vettem a telefont hülyének néznek,hogy annyit visszavisszem.De viszont ahol javitják ök kicseréltek a mikrofont.Szerintem itt valami más a baj nem technikai hibárol beszélhetünk....Szerintetek?



2013. ápr. 20. 16:17
 1/3 anonim válasza:
Megszálta a gonosz!
2013. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lambo96 ***** válasza:
nem lehet, ogy valami app kavar be?
2013. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
vegul kiderult,hogy a memoria kartyam lett virusos es az okozta:)
2013. ápr. 27. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!