Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb és miért Lumia...

Melyik a jobb és miért Lumia 520 vagy Lumia 620?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 10:08
 1/7 amcsih ***** válasza:
5%
520-nak jobb a procija, de nem sokkal, de viszont nincs rajta se vaku, se előlapi kamera.. én az 520-at vlasztanám, csak mert olcsóbb, és ennyiért megérné.. deén nem vennék Windows telefont, csak androidot..
2013. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyan az a hardver, annyi a különbség, hogy a 620-nak jobb a kamerája, nagyobb a kijelzője, és támogatja az nfc-t.

És értelemszerűen a 620 a jobb.

2013. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Itt bajba vannak az emberek.

A 620-ban és az 520-ban ugyan az a processzor van. Mindkettőben 512mb ram van, 5mp kamera, viszont ami a 620-al ellentétben nincs az 520-nak az: előlapi kamera, vaku, hátlappal együtt cserélhető jackdugó alj(gondolom ez nem probléma:D) dolby mode, és equalizer.

Viszont, az 520-nak nagyobb a kijelzője (4.0", lumia 620: 3.8") van karcálló üvegje (nem tudom, hogy gorilla glass-e) sokal szebb a formaterv, és 10 ezerrel olcsóbb.

Én is ezek között gondolkozom, megvárom, hogy az 520 bejöjjön a T-mobilehoz, és már veszem is.


Egyébként aki nem akar azzal sz*rakodni, hogy lefagy a rendszer, újraindul, belaggol, lassan nyit meg valamit, annak csak is WP!

Egyre több ember vesz WP-os telefont, sok országba megduplázódott a számuk, megvannak ugyan azok a programok WP-re is mint Androidra. Az meg, hogy fizetős minden, igaz, de mindenhez (mármint 99%) van demó verzió, ami korlátlan, ingyenes, és annyi a demó benne, hogy beleraknak egy kis reklámot, ami az Androidos verzióban alapból benne van. Plusz lehet, hogy kiszedik azt belőle, hogy valami kis funkciót ne lehessen használni.

Egyébként én az 520-at ajánlom, sokkal szebb!

2013. ápr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A Lumia 62
2013. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A 620 is karcmentes üveggel van ellátva, jó lehet nem Gorilla Galass,de a skype miattt jobb mint a az 520 mert előlapi kamera is van, az 520-on is fut a skype de miért nincs előlapi kamara se vaku! EZÉRT OLCSÓBB.

a 620 viszont a felső kategóriás 800-tól alig olcsóbb.

Ami fura kicsit drága!A proci mindkettőben ugyan az 520, és 620-ban is, tehát gyorsabb mint a 800 mert 2 magos. És Windows 8 mobile op rendszer fut már rajta nálam a 620 a nyerő

2013. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 T.kennel válasza:
Annak aki azt mondta inkább android. Esküdni mernék nem használt WP t...vagy csak belenézett. Jelenleg a legbiztonságosabb és a legstabilabb rendszer.Ez a rendszer biztosítja az okostelefonok fogalmát és lényegét.Egy facebook meg szörföző felhasználó természetesen soha nem fogja tudni mit takar egy op rendszerbeli különbség.Én iphone és android után maradtam wp nél :) NOKIA!!!!520 Vagy 620 nem összehasonlítható. Mint egyik wp sem Mire van szükséged??Kamera,led stb.Ezek a plussz dolgok Mármint méretben (mgpixel) stb...De az alap tökéletesség mindegyik wp rendszernél adott.Megbízhatóság,biztonság vírusok ellen,gyorsaság...szóval mi az ami fontos a mindennapokban a fotózás stb.
2013. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 T.kennel válasza:
Jajj..egy nagyon fontos apróság memoria,proci...Háát nem fogod észre venni a mindennapokban.A a wp nél ez sem gond.Az appok 99% a nem igényel nagy dolgokat..Ellentétben a droiddal :)Szóval wp a jövő :)
2013. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!