Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Folyton hívogat egy magántelef...

Folyton hívogat egy magántelefonszám, hogy tudnám leállítani, hogy ne hívjon már?!

Figyelt kérdés
nem merem felvenni, mert s8oxor kaptam már zaklató telefonokat ugyanígy, meg mások is mondták már, hogy behajtócégek, bankok, stb hívták őket így, és felszámolták nekik a telefonköltséget... azóta sem szeretek felvenni magán/letiltott számú telefonhívásokat. Vodafon, vagy vki tud segíteni ebben, hogy letiltsák az ilyet tőlem?!köszi

2013. ápr. 22. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudod letiltani, ha nem tudod a számot, én úgy tudom. Ne vedd fel. Akiket ismersz, azoknak a száma is megvan, gondolom. Ha nagyon zavar, változtass számot! Amúgy milyen bankok meg behajtó cégek? Akinek nincsenek tartozásai, azokat nem zaklatják.
2013. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyik ismerősöm mondta, h őt vmi behajtócég hívta, nem tartozik senkinek, felvette, beszélt velük, megoldódott a dolog, de neki számlázták ki a hívás díját, a tmobilon keresztül. másik ismerősömet meg a bank hívta, h mínuszban van a számlája 4 ezer ft-tal, és neki is a telefonhívás/2eft/, meg az ügyintézés díját/3eft/ is kiküldték neki, hogy fizesse be... na ezért tartok én ettöl. ja meg 1x hívtak engem is h k.va vagyok e, meg h milyen szolgáltatásokat vállalok... na azóta parázom az ilyentöl.
2013. ápr. 22. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
És, hogyan számlázták ki neki a telefonköltséget ha nem is tartozik semmivel, akkor minek fizette be?
2013. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
86%
van egy olyan menü a telefon hívásbeállításnál hogy ismeretlen hívás szűrése.Ha nem jelez ki számot akkor a telefon autómatikusan bontja a hívást.Állítsd be ezt, vagy ne vedd fel a névtelent, ennyit tudsz tenni.
2013. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 acelsziv ***** válasza:

Nem hinném, hogy van olyan, hogy te fizeted a bejövő hívást.

Csak ha 80- as hívójelű a számod :)Vedd fel és tudd meg ki az. Legfeljebb közlöd vele, hogy menjen a...

2013. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Le tudod tiltani a magán hívást...milyen telod van?Ha samsung akkor le tudod,ha nem akkor nem hinném
2013. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nokiám van, pár éves, ezen azthiszem nincs ilyen... :( azért köszi!
2013. ápr. 23. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!