Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Te tudsz vigyázni a telefonodr...

Te tudsz vigyázni a telefonodra? Miért nem képesek sokan értékelni?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam focizott az Iphone 4esével, és kiesett a zsebéből, és betört a kijelző(3 hetes volt a telefon). Másik ideges lett, és földhöz vágta a telefonját.

A harmadik meg beugrott a medencébe telefonjával a zsebében.


Miért nem kéápes senki vigyázni a telefonjára? Miért nem értékelik?

Te vigyázol a telefonodra?



2013. ápr. 22. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Én vigyázok a telefonomra, de az ilyen hirtelen leesésekre nem lehet számítani, így az S2-n mikor még megvolt, volt pár ütődésnyom, és egyszer leesett a betonra. Csak a sarkából tűnt el egy kicsi, vagyis benyomódott, vagy le horzsolódott, passz, de nem volt különösebb baja.

Amit a leírásodban szereplő egyének tettek, az felelőtlenség. Ez olyat úgy pofán vágnám, aki ilyet tesz.. Nemhogy inkább megbecsülné, amit kapott a szüleitől..

2013. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
enyémen van szilikon tok :) az esésektől megvédi. VIgyázok rá, de már nekem is volt, hogy a földről (homokból) úgy adták oda buliban, mert a zsebemben felejtettem.. elkerülhetetlen, inkább élvezni kell az életet, mint ilyeneken görcsölni.. ezért nem is kell nekem drága telefon, mert nem tudnék rá vigyázni, és bűntudatom lenne.
2013. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!