Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vesznek még ma is sokan...

Miért vesznek még ma is sokan Samsung Galaxy Ace-t?

2013. márc. 14. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Ez egy nagyon jó kérdés...

Viszont az általad linkelt kérdésben a kérdező azt írta hogy kapta a telefont.

2013. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
azért mert a felsőkategóriához képest olcsóbb, és elég "híres", sokan körül se néznek, csak "áhh jó ez nekem"... mondjuk nem egy rossz telefon, csak hát már régi, na..
2013. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hurikan23 ***** válasza:
91%

Nem egy rossz telefon....


Galaxy név van ráírva és ez a lényeg.

Röhej, hogy még kapni egyáltalán...

2013. márc. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hurikan23 ***** válasza:
91%

#1


Kapta?


Megvettete a szüleivel kb...


Így jár aki baxik utánanézni, aztán itt sír nekünk.

2013. márc. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Mert a legtöbb ember divatmajom.

Ha galaxy van ráírva, akkor már jó, és akkor, ha még hasonlít is az s2-re...

2013. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Érdekelne azon galaxy ace b.zik véleménye is, akik orrba-szájba pontozgatták le a kérdésemre írt válaszokat...
2013. máj. 24. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk egy viszonylag jó telefon elég olcsón? Nem mindenkinek kell hiperszuper telefon, attól, hogy régebbi ugyanúgy lehet jó, főleg olyanoknak, akik csak az alapfunkciókat használják ki.. bár én sem vennék, de szerintem nem rossz telefon.
2013. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert mostanában marha menő, akinek Samsungja van. Főleg, ha rá is van írva, hogy Galaxy... Szánalmas egy ország ez. És aki megrögzült Galaxyimádó barom, az leszarozza a te (akár) 150 000-es telefonodat az ő Galaxy Minijével, csak mert néhányan jól látják a dolgokat és megkérdezik, hogy "Te mit imádsz abban a szarban?!". Ezt el kell fogadni. Akinek Samsungja van, az legtöbbször nagyképű idióta, vagy divatmajom, vagy semmit nem ért a témához. Ezt ki merem jelenteni.
2013. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem rossz?


2.5 éves..,


lassan megèrjük, hogy 2-4 magos telót olcsóbban kapni, mint ezt...


de egymagos telót armv7 procival, már most is...sőt 2 éve is (motorola defy)...


(direkt nem a 2011-es xperia-kat írtam példának, mert arra baromira gerjednek itt egyesek, pedig még a legolcsóbb xperia mini is tönkreveri)...

2013. jún. 4. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!