Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltudnátok magyarázni, hogyan...

Eltudnátok magyarázni, hogyan kell Nokia Lumia 710 szoftverék WP 7.5-ről 7.8-ra frissíteni?

Figyelt kérdés
Nem jelzi a Zune, hogy lehetne. Fogalmam sincs, nem értek ehhez a telefonhoz. Most váltottam rá, android után. Valaki letudná nekem írni mit kell tenni. Esetleg a kényszerítés folyamatát. T-Mobilos vagyok.

2013. ápr. 22. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Usb vel összekötöd a pc vel, majd zune. Frissítés. Megnézed mikor írja ki hogy nem talál. Nah aztán ujra kezded de amielőtt kiírná, legyen ez pl 5mp azelőtt megszakírod a kapcsolatot. Lehet párszor el kell játszani, de akkor belöki majd talált egy frissítést. Onnan csak a tovább ra kell kb kattintgatni néha. Am a mobilarenán bővebben ott van ez a netmegszakítósdi, google kidobja ha beírod. Am fura, én sym3 után vettem lumiát de nekem nem kellett vacakolni soha. Egyből működött minden, ahogy a symbiannál is, bár azt is használom a mai napig.
2013. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt a megszakítósdit a nettel 7-el egymás után eljátszottam. Lehet az usb-t kéne lehúznom róla nem a nettel sz@rakodni? Egyszerűen csak azt írja "Nem szükséges a telefont frissíteni". Én vagyok ekkora balf@sz a telefonhoz, hogy lövésem de még halvány szikráját is lással, hogy 7.8-as legyen.
2013. ápr. 22. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem simán kiírta a lumia 800-om hogy frissítés elérhető, rádugtam USB kábellel és pár kattintással, éa a Zune segítségével kb 1 óra alatt frissítette a szoftvert
2013. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!