Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok donteni két telefon...

Nem tudok donteni két telefon kozott! Sony Xperia Tipo vagy Sony Xperia E . Szerintetek melyiket válasszam? Nem nagyon értek az ilyenekhez.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Xperia E. Ugyanaz a hardver (E-ben mondjuk az órajel fel van húzva 1GHz-ra, de azt tipoban is meg lehet csinálni root után), de Xperia E-n JB van, tipo-ra meg az sosem lesz.
2013. ápr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

bocsi de azt a JB kifejezésre nem nagyon jottem rá hogy mi is az... :)

kulonben koszi az infot :)

2013. ápr. 23. 16:23
 3/6 A kérdező kommentje:
már sikerult értelmeznem mire gondoltál... a szavaidbol kivéve szerintem az Xperia E mellett dontok
2013. ápr. 23. 16:27
 4/6 anonim ***** válasza:
De az Xperia E árán vehetnél egy Xperia U-t vagy Sola-t, amik minden téren jobbak.
2013. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2


Jelly Bean akar lenni, nem tudom erre sikerült-e rájönni. Árakkal meg nem nagyon vagyok tisztába, de ha az Xperia E árából kijönne egy U, akkor mindenképp U-t vegyél, sokkal jobb. Bár arra nem lesz JB, pedig erősebb a hardvere.

2013. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
végul az xperie E mellett dontottem... így utolag menéztem az xperia U-t, de sokkal drágább mint az E. jo kis telefon csak hát ezeknél már nem bírja ugy az aksi mint a régi jol bevált egyszeru telóknál... :)
2013. máj. 9. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!