Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan érdemes a wifit használ...

Hogyan érdemes a wifit használni a telefonban?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy állandóan bekapcsolástól kikapcsolásig megy a wifi, és ha talál egy hálózatot, és épp netezni akarok akkor kapcsolódok, de ha nem akkor pedig csak megszakítom a wifi kapcsolatot, de a wifit nem kapcsolom ki.

Vagy pedig ha netezni akarok és van elérhető kapcsolat, akkor ki be kapcsolgatom a wifit, hogy például nekem itthon van wifi a modemen, és meg akarok nézni valamit, akkor bekapcsolom, mondjuk 2 perc alatt megnéztem, és kikapcsolom a wifit, majd 20 másodperc múlva visszakapcsolom mert megint eszembe jutott valami....

tehát érdmes kikapcsolni a wifit, ha van folyamatos hálózat? vagy elég ha csak megszüntetem az adatforgalmat?


2013. ápr. 23. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudsz vele kicsit akkut spórolni ha kikapcsolod. Én speciel sose szoktam.
2013. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem! De amúgy nem romlik el vagy ilyesmi ugye, a ki be kapcsolgatástól?
2013. ápr. 23. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szabadna...
2013. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!