Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson Arc S-em van....

Lumpedly kérdése:

Sony ericsson Arc S-em van. Eddig tökéletesen működött a Sygic navigáció, de most lefrissítettem az androidot 4. 0.4 re és azóta nem megy vagyis minden működik, de a térképet nem hozza be?

Figyelt kérdés
Mikor belépek akkor is csak inicializálás. írja ha tovább lépek belép a menübe ott is megy minden csak a térkép nem, valami ötlet? Ha valaki tud valami ésszerű dolgot mondani azt megköszönném?

2013. ápr. 24. 13:32
 1/2 Gwent ***** válasza:
Próbáld meg az alkalmazáskezelőben törölni a syggic apk-t és újra telepíteni az vélhetőleg segít. Frissítés után láttam már ilyen gondot.
2013. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt már próbáltam de nem az összes összetevővel együtt csak az applikációt töröltem le. a tárképeket is le kellett volna törölni? a menüből nem lép ki a térképbe de a menüben elkezdi mondani hogy mi merre hány méter szóval eléggé érdekfeszítő.
2013. ápr. 27. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!