Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt az Xperia P-m?

Miért csinálja ezt az Xperia P-m?

Figyelt kérdés

Ma letöltöttem rá a legfrissebb androidot (4.1.2)

minden jó meg szép,de viszont mikor belemegyek az albumba,ahol a képeket meg videókat tudnám megnézni nem mutat semmit :S

vannak rajta képek!A képnézegető widget is mutatja...meg akk azt írná ki h nem találhatóak képek


Mi lehet a probléma?

Lehet h majd idővel korigálják ezt a hibát?



2013. ápr. 24. 18:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Már 2x frissítettem...utána nyomtam egy visszaállítást is alapra, de akk is ugyanaz a hiba :(
2013. ápr. 24. 18:04
 2/4 anonim válasza:

probáld meg ezzel a programmal : quickpic

ezt ingyenesen le tudod tölteni google play-ről és a sony tervezte. gyors és lejátsza a "gif" formátumokat is. hogy miért nem működik az alap album, sejtelmem sincs mivel teljesen mindegy hogy telefonon belül hol találhatoak a képek, és gondolom a formátum sem akadály. de azért én meg nézném egy file kezelővel hogy mi is van azokkal a képekkel. remélem azért tuttam segíteni. :)

2013. ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod ^^

Megnéztem filekezelőbe,ott megnyitja rendesen a képeket :/

most újraraktam még1x...azóta most müxik..remélem így is marad :)

2013. ápr. 25. 07:53
 4/4 isodoh válasza:

Beállítások/Alkalmazások/Mind/Album, adatok törlése.


Ezzel jó lesz.....

2013. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!