Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 610 vagy Sony...

Nokia lumia 610 vagy Sony Xperia Miro?

Figyelt kérdés
Vodafonnál vennék telefont de nem tudom eldönteni. Az előbbi 26e a másik 35e-be kerülne. Megér ekkora különbséget a Sony? Nem akarok vele játszani se filmet nézni, esetleg pár rövid videót. Zenehallgatásra és netezésre kellene( ...Facebook,Tumblr,Gmail,Vatera,Youtube). Köszi

2013. ápr. 24. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
1000x inkább a Miro.
2013. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+1 Miro jobban megéri.. meg szerintem a másik csúnya, meg béna>,<
2013. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy windows vagy android kell.

Én a Miro-t venném, mivel android párti vagyok.

2013. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a WP, szerintem a legjobb rendszer telefonon, de ezek közül a Mirot választanám. A 610 gyenge, régi WP van rajta, szerintem nem éri meg az árát.
2013. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem a Mirot választom. Én is arra hajlottam legelőször csak kellett egy kis megerősítés :D
2013. ápr. 24. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!