Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennyiért van jobb telefon?...

Ennyiért van jobb telefon? Megéri megvenni? Két év mulva nem fog elavultnak számitani hardverileg?

Figyelt kérdés
Hello. Telefon vásárlás előtt állok, és úgy döntöttem, hogy 350 euróért veszek telefont (104 000ft). Ennyi pénzért van jobb telefon a Samsung Galaxy s3-nál? Megéri megvenni ezt a telefont? (gyengébb hardverű nem kell, mert 2 évnél tovább szeretném használni a telefont, főleg játékokra)

#Android #Samsung #samsung galaaxy s3
2013. ápr. 24. 20:18
 1/4 anonim válasza:
Ha 2 évnél tovább szeretnéd használni, akkor ne Samsungot vegyél!
2013. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 év múlva szinte minden telefon elavulttá válik.

Nekem egyszer volt egy SE P990i telefonom amit megjelenésekor 180000 forintért vettem, ami 2 év múlva már 40000-et sem ért.

2013. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De, elavultnak fog számítani, mivel a trend szerint minden évben megduplázzák a csúcskészülékekben a processzormagokat, és hozzácsapnak 1 giga ramot. De attól még tudod majd használni 2 év múlva is.
2013. ápr. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
elméletileg nemsokára jönnek az átlátszó napelemek kijelző mögé stb stb :-) nézz szét a mobilarena.hu-n :-)
2013. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!