Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a telefonom,...

Nem kapcsol be a telefonom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy SE Xperia arc típusú telefonom van. Nagyon lassan szuperált ma délután, ezért kikapcsoltam, majd újraindítottam. Megjelent egy indítási SONY ikon, majd beállt az egész és most van egy szürkés kékesen világító képernyőm és nem csinál semmit. Kivettem az akksit kétszer is, megint bekapcsoltam, de újra csak ezt produkálta. Valami tipp, hogy ilyenkor mi is van?

(legfirssebb op.rendszer van rajta)



2013. ápr. 25. 19:03
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:

Èn ùjraraknàm a szoftvert. Vagy letöltöttè valamit amit nem kellett volna. Elindìtod csökkentett módban ès az ùj cuccokat törlöd.


De ùjraraknàm inkàbb...

2013. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez nem windows, nem tudod csökkentett módban indítani.

Meg nem tudok semmit csinálni vele, gépre sem tudom csatlakoztatni, hogy újratelepítsem a szoftvert, mert ahhoz be kéne kapcsolni először a telefont.

2013. ápr. 25. 20:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem töltöttem le amúgy semmit. Csak közösségi alkalmazások vannak rajta, amit mindig frissítek és azokon keresztül sem kaptam semmi olyat.
2013. ápr. 25. 20:23
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:

Nem tudod csökkentett módba rakni? Akkor olvass utàna. Èrdekes az x10 mini pro-t a mini pro-t a sola-t, a j-t lehet.... hmmm...


Amùgy mint mondtam, hùzd ùjra a szoftvert. Flashtool

2013. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!