Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y200 telefonom...

Huawei Ascend Y200 telefonom van, és akárki hív, akár elvan mentve a száma, akár nem, vagy privát számról hív, mindig azt írja ki, hogy Ismeretlen. Vissza lehet állítani valahogy, vagy újra kéne rakni a rendszert?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit állítottam el, de jó lenne,ha segítenétek, mert sose tudom ki hív. Ma is hívott valaki, de nemtudom milyen számról vagy ki hívott, pedig vissza akartam hívni:s

(Android 2.3.6)



2013. ápr. 26. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ezt inkább a szolgáltatódtól érdeklődd meg.. Vannak bizonyos csomagok ahol sajnos ez a funkcio csak bizonyos költség fejébe aktív..
2013. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!