Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 620 vagy Nokia...

Nokia Lumia 620 vagy Nokia Lumia 800?

Figyelt kérdés

nem az ár dönt csak hogy egyáltalán melyik erősebb,jobb vétel vagy egyáltalán megéri-e WP mobilt venni

És ezek olyan telefonok hogy Bluetooth lehet zenét képeket fájlokat átküldeni más telóra PL androidra vagy ez olyan mint az Iphone ?



2013. ápr. 26. 18:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is lumia 800-at használok és egyszerűen imádom :)) előtte 2 androidos telefonom is volt és ég és föld a két oprendszer között a különbség. én nagyon szeretem a wp letisztult, egyszerű és villámgyors kezelőfelületét. sztem sokkal minőségibbnek hat,mint egy widgetekkel meg mindenfélével teletűzdelt android kezdőoldal. ami a wp előnye,h rendkívül gyors,soha nem akad vagy fagy le. android javára egyeedül azt írnám,h van instagram alkalmazása,ami a wp-s piactéren egyelőre nincs sajnos :( egyébként minden androidos appnak megtaláltam a wp-s verzióját,és használom őket a mai napig :)
2013. máj. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!