Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mtech Atab5 - ez most klón...

ThisIsMyName kérdése:

Mtech Atab5 - ez most klón telefon lenne?

Figyelt kérdés

Ha valaki találkozott már ilyennel tudna véleményeket mondani ? negatívum , pozitívum. Tetszenek a nagy téglafonok , de sajnos note-ra meg hasonlókra nincs pénz , ezért is néztem ki magamnak ezt a készüléket.


Most alcatel 995-öm van , ezt szeretném lecserélni.



2013. ápr. 25. 23:27
 1/4 Szalai Martin ***** válasza:

Az Alcatel 995 jobb..

Lehet hogy ez a noname Mtech Atab5 nagyobb... De lassabb is.. Kisebb processzor van benne.. a kamerája is rosszabb.. szerintem ne cseréld le olyanra.


egyébként nekem is van egy Alcatel OT 995-öm és nincs vele semmi problémám..:)

2013. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Volt is már a kezedben ez a típusú készülék ( atab5 ) ?


Vagy csak innen-onnan hallottál róla ? :)


Elvileg az atab5-nek is 5megapixeles a kamerája és olyanokat olvastam róla , hogy a dual core-nak köszönhetően olyan játékokat is visz , amiket az alcatel 995 nem.

2013. ápr. 26. 14:12
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nem klón telefon! Én is ezzel a telefonnal szemezgetek egy ilyennel és rengeteg helyen olvastam utána...Többnyire pozitívumokat hallok róla! De ha lesz ilyenem akkor írok! :D
2013. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lacikaxd válasza:

Nekem M-Tech atab 5c van.

gyors, jól viszi a játékot, első és a hátsó kamera is szép képet csinál, aksi is jól birja játszásal 5-6, és a felbontása nekem, kártyafüggetlen, 2 simkártyás, nagyon szép grafika, felbontás kiváló, sokan azt hiszik hogy kinai szar telefon de nem szerintem tud annyit sony vagy egy samsung . Remélem segitett a válaszom!

2014. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!