Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Sony Xperia S...

Szerintetek Sony Xperia S vagy Samsung Galaxy S3? Ára mind a 2-nek ugyan az szóval mind1!

Figyelt kérdés
Azért szeretném inkább a sony mert sokkal elegánsabb, a galaxy tul nagy és a külső se valami vonzó szerintem!

2013. ápr. 28. 09:01
 1/3 amcsih ***** válasza:
ha fontos a hátlapi kamera akk sony, mert annak 12megapixel, az s3-nak meg csak 8.. de én az s3-at venném, mert 4 magos proci miatt sokkal gyorsabb...
2013. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:

nem egészen egykategóriai a kettő.

a sony tényleg elegánsan néz ki de az s3 nak jóval nagyobb a kijelzője és erősebb a hardvere.

dönts el melyik a fontosabb.


ha netán nyitott vagy más mobilokra is akkor viszont ajánlom az lg optimus G-t.

én azt választottam és nagyon jó vétel volt.

elegáns,sokkal elegánsabb élőben mintegy xperia s és hardverileg még az s3at is veri simán.

kijelzője pedig szép nagy 4,7es és élesebb az s3asétől és színesebb az xperia s étől mivel IPS+ kijelzős.

2013. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mind1 végülis Sony Xperi Z-t választott!
2013. ápr. 29. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!