Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Össze tört a Sony Xperia T...

Istvan8 kérdése:

Össze tört a Sony Xperia T okostelefonomon a display, de viszont csak a kijelző, a touchscreen nem, tudnatok nekem segiteni?

Figyelt kérdés
neztem ebayen ra displayeket es lattam reprikahoz kepernyot aminek az ara az eredetinek az 1/3a...az lenne a kerdesem hogy megkockaztassam e elhozatni es fog mukodni vele a telefon vagy esetleg lesznek hibai?...mint pl.:nem fog rendesen ragalni az ujjamra, esetleg nem is lesz rakotheto stb?
2013. ápr. 28. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos fog működni (hacsak nem selejtes), és lehet lesz is olyan, mint az eredeti, de erre nincs semmi garancia, lehet sokkal kevésbé lesz érzékeny az érintésre, rosszul érzékel, stb.
2013. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz szépen az infokat
2013. ápr. 28. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!