Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 vagy iphone 5?

Samsung galaxy s4 vagy iphone 5?

Figyelt kérdés
én ios fan vagyok de az s4 nagyobb és mintha jobbak lenénnek az alap alkalmazások,de az androidot kinem állhatom és az iphone 5 re is vannak jo alap alkalmazások.(alap alkalmazás:siri svoice s health,apple térkép stb.)

2013. ápr. 28. 17:53
1 2
 1/18 Jack Alvin ***** válasza:
62%
iPhone 5
2013. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

"az androidot kinem állhatom"


Akkor nem kérdéses.

Egyébként gondolom nem nagyon vagy otthon az Andoridos világban, fogalmad sincs mit is tud egy Android, így elég furcsa valamit utálni.

Én nem szeretem az iOS-, de tisztában vagyok azzal, hogy mire képes, anélkül furcsa lenne, ha nem szeretném,.

2013. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 dirtboy ***** válasza:

hát nekem inkább egy nagy kijelzős teló kéne mint egy kis kijelzős jó os rendszerű.

az s4 is nagyon gyors ,nem hiszem hogy akadna én azt választanám a két teló közül.

azt meg hogy eltudod e fogadni hogy android rajtad múlik.

2013. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

#3


Mikrolag jelen van nála. Eddig csak Nexus 4 és HTC One-t láttam, aminél mikrolag sincs.

2013. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 dirtboy ***** válasza:

nekem az optimus G is olyan gyors mint egy nexus 4 szóval akkor már három,akadás semmi,szépen dinamikusan megy minden.


egyébként mit jelent pontosan az a micro lag?

2013. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

2. tudom milyen az android mert mindenki nekaki körülöttem van androidja van és szerintebb roszabbak az alkalmazások ,vannak olyan alk.és játékok ios en amik androidra nincenek .


egyébként köszönöm a válaszokat

2013. ápr. 29. 20:13
 7/18 anonim ***** válasza:

Én nagyjából 2 hónapja váltottam s1ról (tuuuudom még akkor nem volt olyan fejledt az android stb.) iphone 5re. 2 és féléve amikor vettem óriási dilemma között álltam az android és ios között, és mindenki azt mondta, hogy "áh nem vészesebb az android az iosnál, egy picit lassab, de az túlélhető". Hát köszönöm nekik az összes választ, de bár ne hallgattam volna rájuk. egyszerűen elviselhetetlen az a rendszer az első 6 hónap után. Az elején ott a rózsaszín köd, amit aztán hirtelen csak düh vesz át, mert telefonálni nem tudsz vele. A végén már rootolva volt, mert azt mondták, hogy úgy jobb lesz. Hát nem lett, csak a rednszer bonyolultabb. Remélem 3 év alatt fejlődött egy csomót az android, mert ha nem akkor gáz van. Visszatérve az iphone 5re, eddig még nem volt vele gondom, és remélem nem is lesz az elkövetkező 3 évben. De a régebbi tőlük vásárolt termékeimet ismerve simán fog működni. :)

Remélem segítettem valamennyit ezzel a hosszúra sikerült hosszászólással.

2013. ápr. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
igen:) köszönöm
2013. máj. 1. 18:24
 9/18 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es, erre szokták mondani, hogy minden okostelefon csak annyira okos, amennyire a gazdája. ;)


Én az S4-eset ajánlanám neked. Full hd kijelzővel kapásból odaver az iPhone-nak, 4 magos procija van 2 giga RAM-mal. Tehát már most látható, hogy hardveresen 5-ször jobb az iPhone-nál. Nem, nem lagol az S4, ez egy baromság, amivel a szifonosok szoktak érvelni. :) Ami az android mellett áll: tökéletesen személyre szabhatod a szoftvert, a legutolsó billentyűzetet is lecserélheted (nem is akármilyenre), automatizálhatod, igazi kis droidot csinálhatsz belőle. És ami szintén előny: a programok 90%-a ingyenes, míg apple-ön mindenért fizetsz, mint a katonatiszt (persze, itt is meg kell venni a kiemelkedő cuccokat) cuccokat. Pláne új androidba már be van építve a Project Butter, ami miatt tökéletesen lagmentes lesz a telefon. :) Remélem segítettem.

2013. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
galaxy s4
2013. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!