Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 vagy iphone 5?

Samsung galaxy s4 vagy iphone 5?

Figyelt kérdés
én ios fan vagyok de az s4 nagyobb és mintha jobbak lenénnek az alap alkalmazások,de az androidot kinem állhatom és az iphone 5 re is vannak jo alap alkalmazások.(alap alkalmazás:siri svoice s health,apple térkép stb.)

2013. ápr. 28. 17:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
igen köszi utolsó előtti
2013. máj. 3. 18:44
 12/18 anonim ***** válasza:
iphone 5-öt, hiába már a 4. S a Samsungnak, én inkább az iphonet venném.
2013. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
0%

Szerintem a Samsung Galaxy S4 jobb, hogyha azt nézed

nagyobb kijelző,2x több RAM mint az Iphone5-ben

S4-ben új programok:


-A „Intelligens szünet” azt jelenti, hogy az éppen nézett videó megáll, ha a felhasználó leveszi a szemét, majd folytatódik, ha újra odafigyel.


-A „Intelligens görgetés” segítségével a böngésző vagy az éppen olvasott levél görgethető a kijelző érintése nélkül, egyszerűen a szem vagy a csukló mozgatásával.


-Az „Rámutatás” segítségével bele lehet nézni egy e-mailbe, képbe vagy videóba, anélkül, hogy meg kellene nyitni azt – ehhez csupán az ujját kell az adott tartalom fölé tartania a felhasználónak. Az érintés nélküli mozdulatok pedig lehetővé teszik a zeneszám váltását, a weboldal görgetését vagy egy hívás fogadását csupán egy legyintéssel.


-Az „Optical Reader” képes automatikusan felismerni szöveget, névjegyet vagy egy QR-kódot, és fordítást, tárcsázást vagy keresést hajt végre a felhasználó kívánsága szerint.


-A „Samsung WatchON” révén a GALAXY S 4 a TV-t, a set-top boxot, a DVD lejátszót vagy a légkondicionálót is kezelni képes távirányítóvá alakítható át.


-Share Music: ez gyakorlatilag egy „erősítő”. WiFi-n keresztül az összes kapcsolódó telefonon ugyan azt a számot kezdi el játszani, így nagyobb lesz a hangerő, és térben is élvezhetőbb.


-Egészségesebb élet

A GALAXY S 4 „S Health” alkalmazása a különböző beépített érzékelők segítségével a felhasználók egészségügyi állapotát is figyelemmel kíséri. Ezt étkezési napló, edzésnapló és alvásnapló egészíti ki, így a telefon valóban gondoskodik arról, hogy tulajdonosa minél fittebb maradjon.


- Air Gesture: A telefon előtt hadonászva tudunk számokat váltogatni, a weboldalon navigálni.

-A szemek kímélése érdekében a „Samsung Adapt Display” a képernyőt, a hallás megóvására a „Samsung Adapt Sound” pedig a hangerőt optimalizálja.


Az S4 memóriája bővíthető míg Iphoné NEM

Az S4 Hátlapi kamerája 13 mp és az előlapi 2 mp

Az I5 Hátlapi kamerája 8 mp és az előlapi 1,8 mp

Már a Samsung S 3 kijelzöje is jobb mint az Iphone 5-é:

"Az IHS vizsgálatai alapján arra a következtetésre jutott, hogy a Samsung Galaxy S 3-on található HD AMOLED kijelző jobb,

mint az iPhone 5 új, 4"-os Retinája. A kísérletek során megállapíttották, hogy a mindössze 1.1mm vékony AMOLED panel az NTSC szabvány

színskála teljes tartományát képes megjeleníteni, míg a 1.5mm vékony Retina ugyanitt csak 72%-ot ért el."


Ami az iphone 5 mellet szól hogy az alapanyaga prémium hatást kelt : aluminium ház ,üveg boritás

2013. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 dirtboy ***** válasza:

/Az IHS vizsgálatai alapján arra a következtetésre jutott, hogy a Samsung Galaxy S 3-on található HD AMOLED kijelző jobb/

nem kell ide semmilyen vizsgálat meg kutatás,mindenkinek van szeme aztán csak rá kell nézni a két telefonkijelzőjére és dönteni hogy melyiket választjuk jobbnak.

2013. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!
2013. máj. 4. 20:45
 16/18 anonim válasza:
2013. máj. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy s4 Mert sokkal erősebb, az android jobb, személyre szabhatóbb és strapabirobb is a müanyag mint az üveg
2013. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nekem kb 1éve van meg az s4-em borzasztó egy telefon állandóan lefagy hamar lemerül ha játszok rajta tojást lehet rajta sütni olyan meleg, ugyan még nem volt iphone-om de haveromét már próbálgattam és hiába minden technikai adat az s4 mellett érvel szerintem inkább iphone.
2015. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!