Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri okos telefont venni...

Megéri okos telefont venni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Egy Nokia 6303i-m van már vagy 2 éve. Előtte egy N73-am volt, de megpusztult a joystick-ja és nem csináltattam meg alkatrész híján.


Vonzanak az új okos telefonok, de az érintőkijelzős dolgoktól kicsit tartok. Nagy kezem is van, férfi lévén, így megint csak nem lenne egyszerű dolgom sms írásnál pl.


Kinéztem magamnak két készüléket, vagyis hármat, ezek között vacilálok: Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy Note II, Sony Xperia Z. A hatalmas kijelző miatt is vonzanak ezek a telefonok, de főleg a Note II. Ugyanakkor telefonálni velük, tehát fülhöz emelni szerintem vicces lenne.


Kihasználni tuti nem tudnám őket teljes mértékben, munkámhoz nem szükséges, az fb-n sem lógok órákat. Kütyüb.zi vagyok és unom már a 6303i-t, igaz maximálisan kiszolgál ő is. Egy dolog miatt mégis hasznos volna a fentebb említett készülékek bármelyike: sokat utazom távolsági autóbuszjáratokon és nem tudom a menetrendeket fejből. Persze kinézem a kitűzött járat mikor megy, de pl ha azt lekésem, vagy hamarabb érek oda...értitek?! Fényképezni is jó lenne normális fényképezőgép hiányában, de nem vagyok egy művész...


Anyagilag megengedhetném magamnak, csak attól félek, h nem tudnám kihasználni és egy idő után lelkiismeret furdalásom lenne miatta.


Normális válaszokat várok olyanoktól, akik rendelkeznek a mobilok valamelyikével, tapasztalatokat, véleményeket szeretnék olvasni (akár pro és contra alapon is)!



2013. ápr. 29. 09:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azt mi van akkor ha nem ismered? Én sem ismertem még a sony ericsson-t(igaz , már így nem forgalmazzák)amikor még törpekölök voltam, mégis azt vettem és bejött anno. Meg 2 hete vettem fejhallgatót annak sem ismertem a márkáját( AKG ) de mégis bejött , hiába nem ismertem.
2013. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Pl az van, h el kellene tudni olvasni a kérdést rendesen...
2013. ápr. 29. 11:52
 13/14 anonim ***** válasza:
Amúgy én a helyedben az Xperia Z-t venném, nincs semmi baj a samsungokkal de olyan szutyok alakjuk van, hogy vicc ránézni, mint valami szappan
2013. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
amúgy meg nem irtál semmit a nexusról :D
2013. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!