Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe esett a telefonom. Mit...

Vízbe esett a telefonom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hete a kádba esett a SE Vivaz Pro-m, azóta szárítom, de amint berakom az aksit, világítani kezd a fényképezőfénye, és nem akar bekapcsolódni. Csináltam mindent, amit a neten ajánlottak (rizsbe raktam, stb.), már biztos vagyok benne, hogy száraz. Szoftverhiba lehet?
2013. ápr. 29. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyan esetek, amikor akármit csinálhatsz, már nem fog működni, mert pont sikerült a víznek valami kárt okoznia.

Vaalószínűleg kuka, vagy elviszed egy szervizbe, hátha ott tudnak vele kezdeni valamit.

2013. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kuka. Ha akkor bedobtad volna nyers rizs közé és ló halálában mentél volna a szervizbe, akkor talán meg lehetett volna menteni.
2013. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már biztosan kiszáradt. A probléma jóeséllyel csak szoftveres! ( bár az akksit a víz valószínűleg rövidre zárta, azt szinte biztos cserélni kell! ) Ha hálózat függőként vetted, beviszed szolgáltatód bármelyik üzletébe és kérsz rá egy szoftverfrissítést,( sokkal olcsóbb, mint egy új teló ) csak akkor kell kidobnod ha ezek után se működik. ..rizsbe rakni. ..ezt a baromságot!:))
2013. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!