Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefont tényleg...

Androidos telefont tényleg belassít egy 32 gigás microSD kártya?

Figyelt kérdés
Ma mondták nekem egy űszaki üzletben, amikor kérdeztem, hogy van e 32 gigás microSD kártya Xperia Solához, azt mondta a fickó, hogy egy ekkora kártyát minden alkalommal átkell olvasnia a telefonnak, és ezért lelassul, úgyhogy inkább 16 gigásat válasszak, az elég nagy, és nem lassít nagyon.. de nekem mindenképpen kell 32 gigányi tárhely, mert rengeteg rápakolni való cuccom van.. Most akkor mit tegyek? :( én ilyenről azelőtt sose hallottam..

2013. ápr. 29. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ilyenről még sose hallottam.. szerintem nem lassít..
2013. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
dehogy...
2013. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem teszteltem, a telefonomba nem is lehet memóriakártyát tenni, de szerintem alaptalan. Nem lassít a kártya semmit sem.
2013. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban igaz, hogy bekapcsoláskor (nem felébresztésből) beolvassa az SD kártya könyvtár struktúráját és a fájlokat.

De ha csak 2gigányi adat van rajta, akkor gyorsan végez, minél több (részre van darabolva) annál lassabb.

Ha meg telepakolod közel 32 gigával, akkor a leglassabb.

De ha már beolvasta, nincs különbség...

Nekem fényképezés után kell újrabeolvastatni...

2013. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
az valoban igaz h a meda scan lassabb lesz tőle.. de az nem kimondottan a telefon lelassulása...
2013. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jólvan, én nem nagyon hagyom lemerülni meg nem kapcsolom ki a telómat, szóval ha bekopcsolás el is tart 2 percig nem nagyon zavar.. iPod touch 4G 32Gb-om is mondjuk tovább kapcsolódott be amikor teleraktam, bár lassult is kicsit, de nem volt vészes, és az mondjuk belső tárhely volt... szóval akkor ne hallgassak elektronika üzletesekre?? ti ezt mire alapozzátok?? :)
2013. ápr. 29. 21:21
 7/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb eladó semmihez sem ért, csak betanítanak nekik pár mondatot, meg próbálják hülyeségre rábeszélni az embert.
2013. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de abba pl mi az előnye hogy a kisebb kártyát akarja hozzámvágni?? :D (bár azt megjegyeznéám, hogy amikor kérdeztem a 32est, akkor olyan épp nem volt raktáron, 16-ost talált) :D
2013. ápr. 29. 21:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az az előnye, hogy eladott valamit, lehet még jutalékot is kap utána. (Ismerek ilyen műszaki boltot, alapbér + eladások utáni jutalék a fizetés.)
2013. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ahaa.. szóva akkor teljesen nyugodtan megvehetem bele azt a 32 gigát? :)
2013. ápr. 29. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!