Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefont tényleg...

Androidos telefont tényleg belassít egy 32 gigás microSD kártya?

Figyelt kérdés
Ma mondták nekem egy űszaki üzletben, amikor kérdeztem, hogy van e 32 gigás microSD kártya Xperia Solához, azt mondta a fickó, hogy egy ekkora kártyát minden alkalommal átkell olvasnia a telefonnak, és ezért lelassul, úgyhogy inkább 16 gigásat válasszak, az elég nagy, és nem lassít nagyon.. de nekem mindenképpen kell 32 gigányi tárhely, mert rengeteg rápakolni való cuccom van.. Most akkor mit tegyek? :( én ilyenről azelőtt sose hallottam..

2013. ápr. 29. 20:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha valaki rövid időre biztosít egy telefont meg egy 32 GB-os SD kártyát, letesztelem. Ennélkül biztosat nem merek állítani.
2013. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
mi lett a végeredmény?
2016. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Arra érdemes odafigyelni, hogy Class10-es legyen.

Ennek a leggyorsabb az olvasási sebessége (azért akad már gyorsabb is, de szerintem felesleges az már).

Lassan nem is lesz lassab, de érdemes megnézni.

2016. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!