Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sola vagy Apple...

Sony Xperia Sola vagy Apple iPod touch 5G 32Gb?

Figyelt kérdés

Érdekes helyzetbe kerültem, hogy ezek között kell döntenem, szóval a szitut nem is részletezzem.. Szóval a kérdés hogy melyiket válassazm? :D és egy indokot is kérnék szépen :) (nem olyat, hogy azért mert Apple, azért mert Sony, vagy mert jobban néz ki)

Köszi



2013. ápr. 29. 21:32
 1/6 Csehi Ádám ***** válasza:
A kérdés kicsit hülye ugyanis nem ugyanaz a teljsesítmény kategória sőt az egyik még csak nem is telefon de a sola az egy gyenge telefon(mondjuk sonyt ÉN nem is vennék max Z-t azt is szájhúzva) viszont ha eladot az ipodot akkor annak árán tuc jobb telót venni...
2013. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 FoLey-v válasza:
Sola mióta gyenge telefon? :/
2013. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudom, nem az a lényeg hogy teló vagy nem :D volt régen egy touch 4G-m, azt ellopták, és most akartam venni egy Solát, de hívtak és mondták hogy kapok egy új iTouchot, mondtam h oké de akkor 5. generációt... szval most nem tudom melyiket :D amúgy az esetre nem kérek kommenteket, mert ennél 100x bonyolultabb a helyzet de hosszú lenne leírni
2013. ápr. 30. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:

iPod: 4 inch, 640 x 1136 pixel, 330 ppi, 1 gHz-s kétmagos proci, 512 mb ram. Szerintem ezen minden elmegy.

Sola: 3,7 hüvelyk, 480 x 854 pixel (265 ppi), 1 gHz-s dual proci, 512 mb ram.

Én szeretem az Androidot és az iOS-t is, előbbinél pont a Sony a kedvencem :D A Solát azért nem ajánlanám én, mert 2.3.7 van rajta (Ha jól tudom!!!) illetve alapból 8gb-s a tárhelye.

Én az Apple-re voksolok :D

2013. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 FoLey-v válasza:
Solara is lehet frissíteni ics-t ùgy,hogy nincs garivesztés.
2013. ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

iPod

Ismerősnek van solaja, múltkor egy sima webes böngészésnél simán lefagyott. Ki be kellett kapcsolgatni...

2013. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!