Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb black list...

Melyik a legjobb black list program androidra, amely az sms-eket is tiltja?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
avast! víruskereső. Multifunkciós, és amit te keresel is benne van. Én magam teszteltem, tökéletesen tilt minden számot, amit beírsz.
2013. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, erre nem is gondoltam, hogy a vírusirtók is tudnak ilyet. Le is töltöm rögtön.
2013. ápr. 30. 19:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyit még szeretnék megkérdezni, hogy a hívásszűrésnél egyáltalán nem csörög ki a telefon? Vagy első csörgetés megvan,majd utána foglaltat jelez?
2013. ápr. 30. 23:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, erre nem tudok most választ adni. Mikor én teszteltem, akkor "megvillant" a képernyő, majd foglaltat jelzett. Ez volt nagyjából 10 hónapja. De ha van másik telefon, esetleg vezetékes, akkor próbáld meg! (Az SMS-eket egyáltalán nem jelzi!)
2013. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, viszont most van egy olyan gondom, hogy kipróbáltam a hívásszűrést az avasttal és egy black list programmal, majd utána visszavontam a tiltást, mégse tudom felhívni azt a számot. Szerinted mit csináljak?
2013. máj. 2. 10:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen blacklist programok, amik továbbra is blokkolják. Próbáltad újraindítani a telefonodat?

-Ha újraindítás után sem engedi (ugyebár kikapcsolt tiltások mellett) hívni a számot, akkor én rendszerfrissítést végeznék. Néha egyébként sem árt neki. :)

2013. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, szerencsére sikerült megoldanom, kikapcsolás után már jó volt. Az avast úgy néz ki beválik, minden egyébre is :)
2013. máj. 3. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!