Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » új telót szeretnék, és kinézte...

Amy:D kérdése:

új telót szeretnék, és kinéztem egy Sony Xperia Tipo-t. Még sose volt Sony-m, tudtok mondani róla valamit? Köszii

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem szinte csak Sony-jaim voltak (illetve mielőtt két részre vált volna a cég, Ericsson-jaim), és sose volt veük gondom. Kb. 3 hete vettem Tipo-t, eddig minden rendben volt vele, egyszerű, gyors, a zenelejátszó is jó, netezni is lehet rajta rendesen.

Szerintem jó választás. :)

2013. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sony nagyon megbízható.Nekem még egyszerse ment tönkre sony termék és azért volt már egy pár sony termékem.
2013. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D
2013. máj. 2. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is meg tudom erősíteni az előttem hozzászólókat. Nekem is csak sony-jaim voltak, és sose csalódtam bennük. Illetve az volt a gond a régi készülékeknél, hogy a töltő csatlakozó kikopott pár év alatt, de a tipo már új csatival rendelkezik.

Összehasonlításképp a nokia oldalról nem tudok mondani telefonokat, a samsungok meg elbújhatnak szerintem ebben az árkategóriában :) A kijelző *5-ös nálam, a sony x8-on a kamera egy borzadály volt, tiponál már egész jó, ha nem fényképésznek készülsz:)

Az androidról gondolom nem kell beszélnem, néha belaggol a telefon nekem.. Ha használok app kilövős alkalmazásokat, ha nem, valahogy mindig akkor akad be ha már majdnem a csúcshoz érek a Hill Climbbe :D

2013. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!