Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki megtudja mondani h...

Valaki megtudja mondani h Sony Xperia SL kameráját, hogy állítsam be, hogy fasza legyen a kép?!

Figyelt kérdés
Volt előtte egy Nokia N8-am az is 12xmp volt, de az sokkal jobb képeket csinált. SL-en próbáltam már átállítani mindent, de akkor is szemcsés képet csinál, meg homályosat... :(

2013. márc. 18. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Az N8 egy kamerás mobil.Az van kihangsúlyozva az egész telefonban. Az SL biztos nem fog olyan képet csinálni mint az N8.

Ha tényleg nagyon szemcsés és homályos, akkor vagy te vagy ügyetlen és nem tudsz fényképezni, vagy valami gond van a kamerával.

A kamerán nincs rajta egy kis fólia?

2013. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem ugyan ez volt a problémám az xperia s el nem fokuszált normálisan most lecseréltem egy s3-ra teljesen más itt nem homályos meg szemcsés föleg akkor amikor egy kicsit már sötéteb van.
2013. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nincs rajta fólia. sötétbe nem jól fókuszál be a kamera, világosba semmi baja nincs, ott tökéletes képeket csinál.
2013. márc. 21. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!