Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni...

Telefont szeretnék venni részletre, de nincs jövedelmem,18 éves vagyok, iskolába járok, most végzek. Megkapom így is részletre?

Figyelt kérdés
Ez esetben is odaadják? Vodafoneos készülékről van szó, HTC 8x, 36.000ret kellenne letenni kezdésnek azt írták a neten. Előfizetéses lenne, most kártyás vagyok.

2013. máj. 1. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A fő kérdés, hogy részletfizetést ajánlanak, vagy kamatmentes hitelt?
2013. máj. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Részletfizetést. Ha minden igaz.
2013. máj. 1. 23:35
 3/13 anonim ***** válasza:
muszáj munkáltatói igazolást vinni, anélkül nem adják.
2013. máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Részletre adnak, csak hitelre nem, a kettő nem ugyanaz.

Nyugodtan veheted így is, én már vettem és nem volt gond belőle, és fizettem meg fizetem is rendesen, mert előfizetésem van a részlet már lejárt.

2013. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tehát akkor részletre odaadják. Megnyugodtam, mert azt hittem, hogy valamelyik szülővel kell majd bemennem :D
2013. máj. 1. 23:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha részletre akkor lehet :)
2013. máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

Kedves kérdező! Kérlek árulj el valamit!


Miért akarsz 18 éves korodban hitelhez folyamodni? Szerinted ez normális dolog? Nem, azt a választ nem fogadom el, hogy mások is ezt teszik.. ezért nincs Magyarországon pénzügyi kultúra.


Remélem nem adnak hitelt neked. 18 évesen tanulj, vagy ha nem tanulsz, dolgozz! Ha elérsz egy egzisztenciát, akkor folyamodj hitelhez, de csakis akkor, ha bármelyik pillanatban vissza tudnád fizetni a tartozásodat.


Ugyanis a fogyasztási hitelek erről szólnak. A bank pénzét használod a sajátod helyett.


Nyugodtan le lehet pontozni, csupán kistököm ki van azokkal, akik agyba-főbe vásárolnának, hitelre.

2013. máj. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A hitel és a részletfizetés két külön dolog!!!
2013. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A részlet fizetéssel az a baj,hogy mire kipengeted,addigra a fele áron,meg lehet venni a készüléket nem éri meg hidd el.

Jobban jársz ha össze spórolod,és egyben fizeted,ki addigra mire összejön az ára,valószínű hogy olcsóbb is lesz,vagy vehetsz egy jobbat azért a pénzért.

2013. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én vettem részletre telefont, nem bántam meg. (Nem lett olcsóbb, mire kifizettem...)
2013. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!