Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni...

Telefont szeretnék venni részletre, de nincs jövedelmem,18 éves vagyok, iskolába járok, most végzek. Megkapom így is részletre?

Figyelt kérdés
Ez esetben is odaadják? Vodafoneos készülékről van szó, HTC 8x, 36.000ret kellenne letenni kezdésnek azt írták a neten. Előfizetéses lenne, most kártyás vagyok.

2013. máj. 1. 23:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretném egyszerr kifizetni mivel más kiadásaim is vannak. Biztosan tudom fizetni és ez nem hitel, hanem részletfizetés.. Megértem a kommentedet, meg nem is. Azt nem írtam szerintem, hogy az élet más területein is hitelhez folyamodok majd, mindig is úgy fogom meg alakítom a dolgaim, hogy ne kelljen. A KP-ban való fizetés híve vagyok. Ez egy kivételes alkalom.
2013. máj. 2. 15:39
 12/13 anonim ***** válasza:
#10.Az attól függ mennyi ideig fizetted a részletet.
2013. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
1 évig fizettem ;)
2013. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!