Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 908-am van 2.2.2...

Alcatel OT 908-am van 2.2.2 android van rajta másfél éve van meg és azóta egy darab rendszerfrissítés sem találtam Valaki segítene?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Googlee??? Itt találsz újabbat..

[link]

2013. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
segítenél nem nagyon értek ehez
2013. máj. 2. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy, nekem Bladem van...

Flashelés előtt kb. egy hétig olvasgatom a különböző fórumokat melyik ROM az, amelyik problémamentesnek tűnik, közben az is körvonalazódik, hogyan kell csinálni.

És bizony sokszor csak angolul van, szoktam használni a Gogle fordítóját, aztán az ő magyarját lefordítom magyarra...

Sokféle készülék van, ha nem is mindegyik más, de sokféleképpen kell csinálni. Mindig azt keresem, amelyik az enyém.. (Volt többféle telefon, tablet, navigátor, amin "átrágtam" magam, sikerrel)

De megfontoltan kell csinálni, mert féltéglát lehet "gyártani" a kedvencből.

Ennyire messziről mit Te is, neki lehet futni, csak szívósan kell keresni a megoldást. Én annyit tudok már a 908-ról, hogy lehet, hisz most láttam sok linket, egy egyszerűt keresve Neked, de 1-2 oldalt nem olvastam el, fordítottam le, hogy pontosan hogyan kell....

2013. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tegnap szedtem le egy 2.3.4 egy verziót kibontottam és ha aszt rárakom utána mit kell csinálni?
2013. máj. 3. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmit, újraindítani a készüléket, és akkor olyan, mint amikor a boltból kihoztad, indítod az új ROMmal.

Előtte az adataidról, ha féltesz valamit, csinálj mentést.

2013. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!