Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem voltak sikeresek/elt...

Miért nem voltak sikeresek/elterjedtek a következő készülékek?

Figyelt kérdés

- Sony Ericcson Xperia X10 (igaz, elavult szoftverrel jött ki, de megkapta a 2.3-as Gingerbreadet)

- Sony Ericcson Xperia Pro (kb. senkinél se láttam)

- Sony Ericcson Xperia Mini/Mini Pro (sokan panaszkodnak rájuk, pedig nagyon olcsón jöttek ki és erős a hardverük)

- LG Optimus 2X (itt valami botrány volt, de nem tudom, micsoda)

- LG Optimus 3D (erre is sokan mondják, hogy rossz)

- LG Optimus Black



2013. máj. 3. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

összességébe se az LG se a Sony nem egy nagy név mostanába... szerintem kb az az oka hogy a Samsung meg az Apple uralja az egész piacot.. Leginkább a samsung, akinek van millio féle készüléke minden kategóriába...

LG telefonok összességébe nem megbízhatók szerintem, nekem ismeretségi körből sehonnan sinsc jo tapasztalat. Mindig furcsa problémák vannak velök, fagyások stb.. A Sony meg egyszerűen tul drága a tudásához képest....

2013. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
76%

LG tulaj révén azt tudom mondani hogy igencsak a javulás útjára lépett a márka.

nem csak saját észrevételem de több LG tulaj is ezen a véleményen van.

az LG sikere a 2x el ért véget,az egy nagy csalódás volt és ez foltot is hagyott a márkán,valamint régebben a frissítések is sokat késtek.

ma már az LG össze kapta magát és nagyon is jó telefonok jönnek ki.

frissítések terén még egyenlőre nem tudok mit mondani az enyémen 4.1.2 van hogy az icsesek megkapták e már nem tudom.

2013. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A Sony túl drága? Nekem egy Xperia Pro pl. 43.000-ért simán megérné, de ott van még példának az Xperia P, U, Tipo, stb.
2013. máj. 3. 20:14
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
én az Xperia Mini/Mini Pro modelleket gyakran látom, LG-ket viszont tényleg nagyon elvétve. Idén pl. csak egy L3-at láttam. Samsungokkal viszont Dunát lehetne rekeszteni..
2013. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Azért van sok embernek Samsung (persze a felsőkategóriás S3,S4,Note-okon kívül) mert az emberek akik veszik laikusok.
2013. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Ott az 5-ösnél a pont. Felsőkategórián kívül nem érdemes Samsungot venni, mert mind gány. Az emberek a divatot követik (birkák), a Samsung éjjel-nappal reklámozza a készülékeit, aki meg nem ért hozzá az megveszi.

Az viszont tény, hogy felsőkategóriában ők a királyak, mindig a legújabb szoftverre frissítenek és a legjobb telefonokat pakolják össze (HTC-vel egyetemben). Sony Ericcson meg csupa fail telefont adott ki, azért nem látsz olyanokat (ugye a jó kis 100k+ ft-os symbianos sz*rok meg wp-s sz*rok). Amióta Sony lett, jól halad a cég, király telefonokat csinálnak, de sajnos kijelzőben elmarad a többitől. Tény, hogy bár felsőkategóriában nem vezetnek, középkategóriában a Sony telefonok a legjobbak ár-érték-tudás arányban (sőt annál is jobbak). Középkategben Sony + új LG-k sem rosszak (kezdik magukat összekapni), felsőben HTC és Samsung. Minden más egyéb gyártó készülékét illik mellőzni.

2013. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A Sony meg egyszerűen tul drága a tudásához képest...."


Na és melyik az a sony?


Túl drága? Tudod-e, hogy 2011 végén a mini/mini pro olcsóbb volt, mint pl. a galaxy y?

És azt tudod-e, hogy melyik volt népszerűbb pl. a t-mobilban? Nem a sony (ericsson), csak megsúgom úgy halkan...


Aztán most hasonlítsd össze a galaxy y és a 2011-es mini/mini pro tudását...


És itt még azzal se jöhetsz, hogy kicsi a kijelző b+.

2013. máj. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Sony Ericcson meg csupa fail telefont adott ki, azért nem látsz olyanokat"


Kiadott az jókat is pl. 2011-ben, de a sok samsung galaxy s s2 reklámon felnőtt ember, akiknek erre (s2 főleg) nem tellett, vették orrba-szájba a gio-t, ace-t y-t és társait. Pedig hasonló áron ott voltak az akkori xperia-k és persze a live with walkman.

És a galaxy tulajok a mai napig itt sírnak orrba-szájba, hogy miért nem megy a subway surfers és a temple run + a flash és társai...

2013. máj. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt pedig nem is említem, hogy mennyien vesznek ma is star 3-at, mert érintőképernyős és samsung...


Ilyet csak ők tudnak ma eladni, más senki...

2013. máj. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!