Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? ZTE Blade...

Melyiket vegyem? ZTE Blade III vs. Samsung Galaxy mini II

Figyelt kérdés
Melyik jobb telefon? Ált. netezésre, fényképezésre, zenehallgatásra, filmnézésre szeretném használni. Nekem a Blade jobban tetszik, de sokan fujjogják. Vagy ha egyik sem, akkor milyet? Semmiképp sem akarok 30 k-nál többet költeni rá, használtan is megfelelne, csak jó állapotban legyen.

2013. máj. 3. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Xperia tipo esetleg, használtan pedig sony ericcson live with walkman, xperia u.
2013. máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
ZTE Blade 3
2013. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kösz, a Tipo szóba sem jöhet, mert nincs flash lejátszója, az ericcsonoknak pedig kicsi a kijelzője :) de köszi
2013. máj. 4. 14:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne flash lejátszója?

Mert nincs benne gyárilag és akkor szerinted már nem is lehet letölteni rá?


És a kis kijelző milyen duma már b+?


a galaxy mini 2 is 3.2 collos.


Menj a fenébe a...:D

2013. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és a live with walkman is 3.2-es kijelző...
2013. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
es tenyleg... :D most htc touch pro 2m van, es ennel lejjeb nem szeretnek adni kijelzoben :P a letoltest nem tudtam, meg eszembe se jutott :) a kijelzo azert kell, mert ugye elegge sok filmet nezek rajta utazas kozben, es ha kicsi, akkor meg ennyit sem latok xP Bladerol van velemenyed?
2013. máj. 4. 14:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom a mini 2, hogyan jött szóba, de mindegy.


Ha nem akarsz többet akkor blade 3, de szvsz inkább xperia u, de az kicsit több, de tud hd videót is.


Használtan talán van 30 körül, esetleg xperia sola.

2013. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az U nem bővíthető kártyával, szval nem, de a Sola tetszik, bár még nem találtam eladót ami működne a 30as kártyámmal :) köszcsiii
2013. máj. 4. 17:09
 9/9 bazrally válasza:
A ZTE-ket nem ismerem,de hogy Minit nem az biztos!Ajánlom a Galaxy Ace 2!
2013. máj. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!