Ipod vagy Iphone?

Figyelt kérdés

Van most egy mobilom, de nemtudom, hogy lecseréljem-e egy iphone-ra vagy vegyek egy podot inkább és használjam a mobilt telefonálni podot meg zenét hallgatni,játszani stb.

Szerintetek, melyik lenne jobb? Melyik lenne jobb és miért? Iphone-ról sok rosszat hallottam, de podot meg mindenki akitől kérdeztem dícséri és jobban ajánlja.:)

Vélemény??



2013. máj. 5. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért ajánlják jobban, mert ugyanazt tudja, mint az iPhone feleannyiért. (A GPS, telefonálás és kicsit jobb fényképező legtöbbünknek nem éri meg a kétszeres szorzót).
2013. máj. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
+10ezerért van hozzá egy ilyen sim adapteres tok, amivel ipoddal is tudunk telefonálni. szerintem egy 5ös ipod touch egy ilyennel már egész jó választás, az már konktétan majdnem egy iPhone 4s.
2013. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4s-em van, de jelenlegi helyzet szerint nem hinném, hogy le fogom cserélni, amíg szoftveres támogatás lesz hozzá. Nem éri meg! A proci és a fényképező miatt cseréltem annó 3gs-ről, de annyival drágább, hogy már én is túlzásnak érzem. Szerintem, ha kezd elavulni, veszek egy ipad-et jóval olcsóbban, mint egy iPhone-t ezt meg megtartom telefonálásra és navigációra!
2013. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Telefonálni nem lehet ipodról ! azér olcsó !
2013. máj. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én saját és környezeti tapasztalatból tudom, hogy a hagyományos telefonálást, már csak a hivatalos ügyekhez használjuk! Minden egyéb kommunikáció facebook-on, viber-en, skype-on történik, de pl. már hivatalos ügyet is intéztem skype-on
2013. máj. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen, hát engem meggyőzött az ipod:) telefonálásra meg használom a régi telóm, újat nem akarok venni, mert nem akarok sokat költeni, és olcsón látok podokat amik hibátlanok, iphone meg nekem most drága:)
2013. máj. 7. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!