Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S KLÓN-ra hogy tehetek...

IPhone 4S KLÓN-ra hogy tehetek android op. Rendszert?

Figyelt kérdés

Vettem egy 4S iPhone klónt. Korábban másik telefonra sikerült új firmware-t feltenni,de itt nem jött össze a dolog. Amiket találtam, nem jók. Kellene egy program, amit számítógépre telepítek és annak segítségével felteszem, valamint egy androidos op.rendszer, amit feltehetek rá.


Megnéztük a hardveres részét, bírni fogja. Tud valaki segíteni?

Egy videó kellene, amin ott van a progi neve (esetleg letöltési link,de az a legkevesebb), meg egy leírás. Köszi előre is válaszokat!



2013. máj. 5. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
ez nem ilyen egyszerű. kell a telefon pontos típusa és az arra fordított androidot kell rárakni. nincs univerzális droid, mert amennyi arm proci annyi utasításkészlet és akkor az egyéb hardverekről még nem is beszéltünk
2013. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de klón-on alapból android van nem??? iphone témával...
2013. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jófej:D ***** válasza:
Mi van rajta? Android? Vagy nincs semmi?
2013. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem Android van rajta, hanem ami pl. egy Samsung S5230-on vagy hasonlón is. Csak egy sima rendszer, javas progikkal, de az a vicc, hogy azokat sem engedi telepíteni,mert kiírja, hogy korrupt fájlok.... Egyébként az vele a fő gondom csupán, hogy ha zenét, videót teszek rá, akkor 80%-ban nem ismeri fel őket és nem tudja megnyitni. Pl.: felraktam rá vagy 40-50 db MP3-at. Felét le sem játsza. Videóknál szintén. Próbáltam több féle típusú (AVI, MP4 stb) videót feltenni. 1-2 mp4-et lejátszik,de van olyan, amit nem,pedig szintén mp4. Megnéztem a képkockák sebességét, hátha az túl sok neki, átalakítottam már 100 féle képpen a videókat, mindent csökkentettem/növeltem bennük, hogy hátha az a gond (képkocka sebesség, hang kodek fajta, mHz szám stb), de gyökér. Még azt sem ismeri fel, amit saját maga készít, pedig avi formátumú videókat csinál....Na ezért kéne rá egy op. rendszer. Hol tudom megnézni a teló pontos típusát? Valahol a menüben van vmi infó róla?
2013. máj. 6. 04:43
 5/8 A kérdező kommentje:

Ismét kérdező vagyok.


iPhone 4S 64 Gb

Version: 5.1.1 (9B206)

Model: MD234LL

Modem Firmware: 1.0.13

2013. máj. 6. 04:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ilyen szarokat megvenni... Tényleg ennyire fontos, hogy egy kib*szott alma legyen a telefonon? Könyörgöm, tudásban egy 20 ezer forintos androidos telefon is többet nyújt!!!!!!

Mit tudsz kezdeni egy iPhone-nal (főleg egy klónnal...)? Nem lehet személyre szabni az iOS-t (a teszkó klónodat meg főleg) jailbreak nélkül és még így sem közelíti meg a stock androidot sem... Olyan túlárazottak, hogy hihetetlen. Szégyen ez a mai tinivilág. :D

2013. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet szereztél legalább? Gratulálok hozzá... xD

2013. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jófej:D ***** válasza:
Nem lehet tenni rá
2013. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!