Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az android...

Mi a különbség az android illetve a windows mobil között?

Figyelt kérdés
Tudnátok esetleg előnyöket és hátrányokat írni mindegyikre? Tapasztalatokat is várok. Eddig nem volt ilyen telefonom és nem értek hozzá. Htc mobilon gondolkodom.

2013. máj. 5. 15:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg ha még megírnátok, hogy mire figyeljek oda vásárlásnál az szuper lenne. Előre is köszi!
2013. máj. 5. 15:50
 2/7 Jófej:D ***** válasza:

Androidos telefont még gyártanak windows mobilt már nem.

Ha windows phone-ra gondolsz akkor az hogy a wp stabilabb talán gyorsabb. Az androidra több az alkalmazás és jobban testreszabhatóbb.

2013. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző:


WP nem stabilabb, és nem gyorsabb. Gördülékenyebb. Hatalmas különbség van ez a 3 szó között.


Egyébként: Android nyílt, igazából ezzel le is lehetne zárni az egészet, de ha ezt kicsit jobban ki kéne fejtenem, ez azt jelenti, hogy sokkal személyreszabhatóbb, hackelhetőbb, stb.


Igazából nehéz szavakkal leírni, hogy mi a hasonlóság vagy éppen különbség, mert teljesen más. Vagy írok róla oldalakat, vagy egyszerűen egy laikus úgy sem fogja teljesen érteni, hogy mégis melyiknek mi az előnye és hátránya.

2013. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 5. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:

A windows phone, szerintem sokkal korlátozozottab szoftverféle, mint az android. Ki kell mondanunk, hogy gördülékenyebb is mint a korábbi android szoftverek. Mivel nincs olyan dolog, ami megakasztaná a szoftvert.


Az android egy sokkal nyíétabb szoftver, a felhasználó érezheti, hogy ő az ura a telefonjának, személyre szabhatja, egy csomó jó alkalmazás és játék van rá. Az újabb szoftverek mint az ICS és a JB már nehezen akaszthatók jó hardver alatt.


Én android párti vagyok, szerintem válassz androidot. A HTC pedig jó választás.

2013. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a részletes választ! több szempontból is a htc vállna be nekem.
2013. máj. 6. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!