Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen ütésálló androidos...

Milyen ütésálló androidos telefonok vannak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
A catrpillar-nak van egy szinte mindent kibìró modelje, de sajnos nem egy erõmû. de átmehetsz rajta autóval :D
2013. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Xperia active, go, Z

És a defy -k.

2013. máj. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Wadmalac ***** válasza:

Csak a tévedések elkerülése végett, az IP57 és hasonló szintek por- és vízállóságot jelentenek, attól még ezek is törnek. Defyből rengeteg törött üvegűt láttam már, a sarkára ejtéstől az Xperia Z is halni fog.

A gorillaglass viszonylag karcálló, de be tud törni.

2013. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Wadmalac ***** válasza:

[link]


Na erről TALÁN elhiszem. :)

2013. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem téglát akarok venni! :D Csak mondjuk olyan szinten ütésálló hogy pl leejtem és nem törik össze a képernyő.Mint a Defy-k.Csak azok se nagyon tetszenek csak a Mini. Xperia-t se fogok venni mert eddig Sony Ericsson Live With Walkman-t használtam(és mint tudjuk az xperia telefon) de az olyan szinten "kényes" volt hogy az kibirhatatlan...Más ötlet?
2013. máj. 6. 11:57
 6/9 Wadmalac ***** válasza:

Ezek a "hétköznapi" ütésálló darabok törnek mint a ropi. Iphone-hoz lehet kapni brutál alu tokot, rácsavarozós, na az valamit felfoghat. Egy "állítólagos" ütésálló készülék ilyen fémtok-tuninggal megoldás lehet.

Defy:

[link]

[link]

[link]


Semmi sem törhetetlen. :)

2013. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De csak attól ne törjön el hogy leejtem!
2013. máj. 6. 12:57
 8/9 Wadmalac ***** válasza:
Hát, a töröttekről linkelt fotóknál remélem, nem olyan őrültek fényképezték, hogy csak egy ilyen fotóért kalapáccsal ütöttek egy Defyt. :)
2013. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wadmalac ***** válasza:
Nekem egy sima "semmiálló" X8-am van, szegényke teljesen véletlenül háromszor esett már méter magasról, a műanyag héjon esett apró nyomoktól eltekintve bírta. Lehet hogy csak mázlim volt. :D
2013. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!