Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem ok, egyszercsak nem...

A gépem ok, egyszercsak nem ismeri fel a pendrive-ot, meg a nyomtatót. A pendrive-ot probáltam másik gépen ott működik! Még van mobilinternet, bluetooth, wireless egér, infra ezek mind működnek csak a nyomtató meg a pendrive nem!?

Figyelt kérdés

A nyomtató még tudtam vele nyomtatni már a vége felé csak félig nyomtatott!

Azt írja op rendszer ami winXP SP3 hogy Az ezközt nem lehet felismerni de az ezközkezelőben megjelenik mint ismeretlen ezköz!?


2010. márc. 28. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez lehet hardveres és szoftveres hiba is. Ha hardveres, akkor valószínűleg az USB csatlakozó hibásodott meg, de akkor másik csatlakozóban működnie kellene. Ha szoftveres, akkor próbáld meg manuálisan hozzáadni a pendrive-ot (Eszközkezelő), illetve újratelepíteni a nyomtatót. Volt egy olyan géppel dolgom, ami kb kéthetente elveszítette a tintasugaras Hp nyomtatót. Még egy lehetőség: ha emlékszel, hogy mikor működött utoljára, akkor próbáld meg a rendszervisszaállítást. Start menü > Súgó > A rendszeren végzett változtatások visszavonása a rendszer-visszaállítás használatával. Ez azonban az azóta telepített programokat, és a leirtott vírusokat is visszaírja, tehát csak ésszel!!! A mentett dokumentumokra nincs hatással, és elég azon a meghajtón illetve partación, amelyiken a rendszer van. (Én a többin be sem kapcsolom.) Azokra a napokra lehet visszaállítani, amikor készült ilyen ellenőrzési pont. Ezek a napok a varázsló naptárában vastagon vannak szedve.
2010. márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod 13:34 de sajna a rendszer visszaállítás kilőve ,bár pontosan nem emlékszem hogy mikortól van a hiba de szerintem már van egy hónapja és oda a naptárban már nem tudok visszalépni (visszaállítási pont naptár). A fizikai hiba kizárva tehát valószínű szoftveres. A nyomtató újratelepítést már próbáltam nem jött be. A manuális hozzáadást úgy mondod hogy eszközkezelő új hardver keres majd hozzáad, ha igen akkor az se jött be próbáltam:(. Esetleg még valami ötlet?

Most épp egy ghost-ot készítek a C-röl aztán megpróbálom a visszaállítási pontokat...:( ha nincs más...

2010. márc. 28. 15:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Megvan a megoldás ha valaki ilyen hibával kűzd akkor írjon és elküldöm.
2010. máj. 10. 20:05
 4/8 gyurc válasza:

Hello !nekem is ez a bajom légyszi ird meg h mi lehet a megoldás! elöre is köszi


kontsar.gyorgy@gmail.com ;)

2011. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 T!HA válasza:
légyszives ha megvan a hibád nagyon megkérlek kérdező hogy ird le hogy mi volt a baj, mit csináltál ,hogy megjavísd
2011. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem is tudnál segíteni légyszi? szandyyy.96@freemail.hu ugyanez a bajom, csak az egérrel.
2011. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Nekem felismeri a bluetooth-t, de sem a telefonom adatkábelét, sem pedig a pendrive-ot. Tudnál segíteni?

Előre is köszönöm.


Erika

2011. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát van egy tippem. Lehet, hogy Autorun.inf Vírusod van. Próbáld meg a Nod32-t futtatni. Nekem felismerte, de nem tudta törölni. Ha lelassul a géped és nem megy a pendrive-od akkor, lehet,hogy ez a baj. Én még nem tudtam megszabadulni tőle, ma vettem észre. Sok szerencsét!
2011. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!