Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Nexus 4 vagy HTC One X 16...

LG Nexus 4 vagy HTC One X 16 GB Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 22:06
 1/6 dirtboy ***** válasza:
én a nexust választanám
2013. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Xperia.floyd ***** válasza:

Én is inkább a Nexust választanám , mivel később jött ki mint a HTC One X , tehát frissebb a készülék. Továbbá nagyobb a támogatottsága is és sokan panaszkodnak az X-re a gyenge aksi miatt meg a túlzott melegedés miatt.


Viszont leginkább akkor éri meg a nexus 4 ha a 16GB-osat veszed nehogy a 8GB-osat vedd mert az édes kevés.

2013. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző: mondjuk csak azért, mert később jött ki egy készülék még lehet szarabb, de ebben az esetben tényleg jobb.


Nexus 4 mindenképp. HTC fan vagyok, de egy Nexus-ra bármikor lecserélném akármelyik HTC-t (na jó, talán a HTC One-t megtartanám, amíg kijön a következő Nexus).

Nexus 4 sokkal erősebb a One X-nél, nagyobb az aksija, szebb a telefon kinézete (bár ez relatív, meg a One X sem csúnya), és Nexus. Ez azt jelenti, hogy mindig elsőként megkapja a legújabb Androidot, és nem kell a szolgáltatóra (meg a gyártóra) várni, hogy kiadják rá, nincs rajta semmilyen bloatware (ezek az ilyen "hulladék" programok, amikkel a gyártó, USA-ban meg a szolgáltató is telepakolja a telefonokat, és root nélkül le sem lehet törölni), sokkal tovább támogatott (HTC-k meg elég lassan és nem sokáig szoktak frissülni), és stock Android, aminél még szerintem a Sense 5 sem jobb.

2013. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Xperia.floyd ***** válasza:
Bocsánat tényleg elég hülyén fogalmaztam meg ezt a részt , bár én szerintem minél jobban haladunk előre ált. annál jobb készülékek jönnek ki itt a csúcstelefonok között. :D
2013. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 akos991026 válasza:

A nexus 4 jobban melegedik mint a htc one x

lehet hogy az akku csak 1800mah a nexusnak pedig 2100 de az 1800mah is kibír egy napot aktív használat mellet!

2013. jún. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Mindkettő nagyon melegszik intenzív használat mellett.

2013. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!