Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb? Asus Nexus 7...

Paul15 kérdése:

Melyik jobb? Asus Nexus 7 vagy Samsung Galaxy Tab 2 (7. 0)

Figyelt kérdés
Tabletet akarok venni és nem tudom eldönteni a 2 közül hogy melyik jobb.Kérlek segítsetek eldönteni...mondták hogy a nexus jobb mert Tegra 3 ...de azt is hogy a legrosszabb ami a piacon van...de a Tab 2-ben meg csak 2 Mag van..Vajon elég az ? Segítsetek :)

2013. ápr. 15. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez kérdés?

Szerinted miért kerül kétszer annyiba az asus?

2013. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nosco ***** válasza:
Nekem Nexus 7 16gb-s verziója van. Meg vagyok vele elégedve. Nem bántam meg jó kis gép.
2013. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Előfizetéssel venném tehát az mind 1 lenne csak van egy "Samsung Függő" haverom és viszi hogy ...Így jobb meg Úgy jobb a Samsung .... Meg TouchWiz...Nem tudom melyik a jobb :S
2013. ápr. 15. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak annyival tud többet a galaxy tab 2, hogy van hátlapi kamerája. ennyi . amúgy a nexus 100x jobb
2013. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
sztem inkább tab 2 a bővíthető memória miatt...
2013. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

részben a tab 2 jobb,a felülete miatt(nekem ilyen van,és nagyon tetszik eddig) plusz a sasmung híres a könnyű romolhatóságáról,és a házhozmegyünk szervizéről...(nekem még nem kellett őket hívni szerencsére,nem volt hiba,csak egyszer lefagyott,de ez inkább android hiba)

a nexus 7 sem rossz,de van ott gond bőven az összeszerelés minőségével sajnos...a családban lévőt vissza kellett küldeni eleinte,mert levált az üveg rész a műanyag házból,és először javítani sem akarták,aztán meg kiderült,hogy ez az egész jellemző a nexusra... úgy már javították(először leejtésre fogták a hibát-.-)

egyébként a nexus 7 sem rossz táblagép,de szerintem a tabletben pont a felület a fontos,és abból a nexus a sima holo felületével alulmarad(hiába gyorsabb,szinte semi funkció nincs benne) eleinte én sis olyat akartam,de a memória,és gari miatt inkább a tabot vettem:)

lehet,hogy erre nem lesz majd android 5.0 meg stb,de a 4.1 a tab2re egy tökéletes rendszer lett(akadás előfordul,de a négy mag is van,hogy gondolkodik pár másodpercet:)még a négymagos csúcs htc-m is van,hogy megakad,de akkor durván.

sebességérzetben a tab 2 még az iPad szintjét is simán utóléri 4.1-el;) szerintem egyébként egyik tablettel sem jársz rosszul... a négy mag pedig nem feltétlenül jobb(főleg,ha a tegrákról van szó,mert az még melegedik is nagyon:S)

2013. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

az előző vagyok...és iPad2ről váltotam,annyira nem csalódtam...tény,hogy nem egy kategória a kettő,de eddig az android hibákon kívül,meg az aluminium ház utáni műanyagra váltáson kívül semmi gondot nemm tapasztaltam((sőt,ez a 7cooll még hordozhatóbb is:)

meg talán az ipadban leheletnyivel jobb volt az ios felület:D de az drágáb is volt...

2013. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Balint@! válasza:
Szerintem a samsung mert bővíthető a memóriája és van hátsó kamerája és ugyanugy mennek a játékok rajta mint a nexus-on de ugyanolyan jó és szerintem jobb a samsung de amugy ugynannyiba kerül.. :)
2013. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!