Bejuthat a virus?

Figyelt kérdés

Tehat a hawerom nak van egy teloja, rootolta, es raraktam neki egy alkalmazast de egyebkent nem hinnem hogy virusos lenne,de lehetseges, most osszekaptunk valamin es azt mondta hogy amikor rootolta a telojat akkor feltelepult egy secret virus irto(ezen kaptunk ossze)es nem ertem mondja hogy van a telojan egy titkos virus irto,de kuvara nem ertem ha virus irto es zagyvalja hogy az alkalmazas virusos lehet akkor mert nem torli a virus irot? Es az ilyen rootolasal felkerult virus irto attol meg nem biztos hogy kivedi a trojai virust? Mert ugye az se azonnal tamad,

Tehat lenyegeben a kerdes:A haverom telojan levo secret virua irto lehet attol meg ugyan olyan szar mint a tobbi?(tisz.kiv)


2013. máj. 9. 15:51
 1/4 A kérdező kommentje:

Kérlek a helyesírási hibák nélkül írj kommentet !

Köszönöm :)

2013. máj. 9. 15:53
 2/4 |Orfeusz| ***** válasza:

Androidra teljesen felesleges vírusirtó. Nem igazán tudnak mit kezdeni a vírusok a telefon engedélyeivel. Maximum úgy lehetne elképzelni hogy egy ROM-ba van beágyazva a vírus, de akkor meg a kutya se telepíti azt.

Grat a hejjesíráshoz.

2013. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van virus androidra. ezt butaság lenne cáfolni. de ritka és azonkivül hogy al állpotsávba reklámokat kapsz azonkivül sok kárt nem okoznak
2013. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elsi valaszolo narnmondram hogy nem tegetek rola,nagyarorszagon lajom csak nem olyan a billentyuzetem te bas.z.adek
2013. jún. 22. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!