Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akai pha 5800 telefonról...

Akai pha 5800 telefonról tudnátok írni valamit? Nem kínai gyártmány?

Figyelt kérdés
Aki már vett ilyet megoszthatná a tapasztalatait.
2013. máj. 9. 19:14
 1/8 prémium válasza:
Kínai gyártmány! Bővebbet keress a www.atd.hu honlapon, bár itt sem találsz meg mindent!
2013. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csak Beugrottam válasza:

[link]


Itt már egy páran leírják a tapasztalataikat.Nekem is ilyen van röviden:

A fényképezőgép csak van ,rossz képeket csinál és nem 8Mpixeles ,hanem csak 5Mpixeles, a vaku jelképes.

A proci nem 2 x 1,2 GHz-es hanem csak 2 x 1GHz-es (ennek ellenére igencsak fürge a vas).

A GPS gyors és pontos,a hátlap nyomásra néhol halkan recseg.Az aksi jó , netezés és sok duma mellett nálam átlag 2 napot visz.A zenelejátszóban van gyári hangszínszabályzó ,jól szól.A rádió közepesen érzékeny ,lakot területen kivűl elég gyengén szól.Lehet videó hívást indítani és fogadni.

Ennyiért persze hogy kínai ! :-)

Ár érték arányban szerintem megérte.

2013. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Csak Beugrottam válasza:
Ja és nem szeret bizonyos Telenor-os SIM kártyákat, a többi szolgáltató kártyáival nincs baj.Bővebben a fentebbi linken.
2013. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.ment a zöld kezecske.
2013. máj. 21. 17:06
 5/8 anonim válasza:
84%
Az AKAI, mint márka, japán. Sosem számított kimagaslónak, de nem gyártott rossz cuccokat. Azonban ahogy anno a Panasonicnak sem, így az AKAInak sem a mobil távközlés az erőssége. Hifi cuccokban, videomagnókban, televíziókban jó volt, noha sosem volt kimagasló. Természetesen, ahogy a legtöbb cég, ők is Kínába, vagy Taiwanba viszik a gyártást. Tehát az AKAI sem kínaibb, mint a Sony, Panasonic, stb. márkák.
2013. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Enajjer válasza:
100%

Nem Japán, már megvették a kínaiak. A telefon nagyon sokáig bírta egy haveromnál. 2 nap után 75%-on volt az aksija. Persze ő nem játszik. Az újabb SIM kártyákkal nem működik és a kamerája csak 5MPX-es.


Van róla videó neten is: http://www.youtube.com/watch?v=bvqz8f9ip1E

2013. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kowee Khay válasza:
Helyesbítenék. Pont az új SIM-ekkel megy illetve a nagyon régiekkel. Tehát volt egy köztes széria a telenornál amit ki kell cseréltetni újabbra. A másik megoldás a software frissítés (downgrade)
2013. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát.Végül vettem egy ilyen telot.Idáig nincs vele gond,a simeket is elfogadta.
2013. jún. 8. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!