Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z pixelhiba. Mi a...

TerryCrews kérdése:

Sony Xperia Z pixelhiba. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem rég vettem hardveraprón egy Sony Xperia Z-t, 2 év T-mobilos garanciával.

Az elmúlt időkben elég elfoglalt voltam, ezért nem is használtam sokat, de pár napja este észrevettem, hogy van a képernyőn egy fekete pont, gondoltam piszok, de aztán leszedtem egy pixelhiba keresőt és kiderült, hogy az.

Ez nem is zavarna, de ahogy teltek a napok, megjelent még egy fekete, majd egy fehér pixelhiba, tegnap meg egy újabb fekete.

Ettől még mindig nem használhatatlan a telefon, de zavar ez a romló tendencia...

Kérdésem, hogy mi a teendő ilyenkor.

Ha beviszem a T-hez javítják garanciálisan?

Mert ugye nem én vettem náluk a telefont, de persze a garipapír nálam van.

És ugye nem áll fent annak a veszélye, hogy egy rosszabb minőségű kijelzőt tesznek bele, vagy kicserélnek benne dolgokat gyengébbekre?

Mert a Samsung szervíz ezt csinálta a monitorommal...


Bocsi a hosszú kérdésért, de muszáj volt leírnom minden részletet. :)

Előre is köszönöm válaszaitokat! :)



2013. máj. 10. 12:13
1 2
 11/11 lougle válasza:
nekem is az a gondom akadt a telefonommal h ma mikor ráraktam a töltőre kikapcsolt és azóta sem tudtam vissza kapcsolni ( sony xpreia z ) ;( mi lehet a gond ? és javitható-e ? ( bocsi h itt kerdezek )
2014. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!