Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SÜRGŐS! Befagyott a mobilom,...

SÜRGŐS! Befagyott a mobilom, de nem csak ennyi?!

Figyelt kérdés
Befagyott a mobilom. Nem lehet vele esmmit csinálni, 2 órája újraindítja magát. Nem reagál semmire... Vissza szeretnénk vinni megreklamálni. Ha kivettem a SIM kártyát akkor kijelenkeztem avval facebookról meg gyk-ről? És még 1 valami! Le van kódolva a képernyő, mintával, akkor az meg kell mondani?

2013. máj. 12. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen telefon?
2013. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha beviszed, akkor nyomnak rá egy hard resetet, és akkor mindent törölnek róla.
2013. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Samsung Galaxsi Ace.

Minent? Hogy lehetne róla így lementeni valamit?

2013. máj. 12. 13:35
 4/8 A kérdező kommentje:
*Mindent?
2013. máj. 12. 13:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem bootol be, valószínű kap egy hard resetet.

Addig amíg nem tölt be rendesen addig nem tudsz vele mit kezdeni, azaz menteni sem.


Ha megcsinálják... az hogy ez ne forduljon elő ments le mindent néha. Vagy tedd fel egy felhő alkalmazásba.

2013. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát igen, gondolhattam volna erre előbb is, hogy lementem az adatokat... De nem gondoltam volna, hogy le fog fagyni így egy 2 hónapos telefon...
2013. máj. 12. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáltad aksit kivenni, hagyni egy percet, és visszarakni bekapcsolni?


Két hónaposan, nem kéne ezt csinálnia.

2013. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már nagyon sokszor próbáltam...
2013. máj. 12. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!