Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Nem olvassa be a...

Mit tegyek? Nem olvassa be a Clock Work Mod Recovery-t?

Figyelt kérdés
Szóval van egy ROOT-olt Alcatel OT-990-em. Én Rootoltam ki. Mindent a leírás szerint csináltam. Szóval találtam egy libdroid nevű panelt (mint android 2.3.6-ba, lehúzod az állapotsávot és ott tudod kapcsolni a wifit, bluetooth-ot stb.) Szóval fel akarom rakni. Szóval ugyan úgy kell felrakni mint a ROM-ot. ClockWorkModRecovery, aztán hangerő fel stb. stb. Szóval nem olvassa be. Már rengetegszer próbáltam. Azt szeretném kérdezni hogyha még1x felteszem újra a Clock Work Mod Recovery-t akkor nem fog tönkre menni a telefon? Mivel már 1x rootolva lett.

2013. máj. 13. 17:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Libdroid panel az olyan mint a Marina romokban van, hátha így könnyebben beugrik.
2013. máj. 13. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!