Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 10 Mb os mobil internetet...

A 10 Mb os mobil internetet ha megosztom a notebookommal, és azon netezek, mennyi időre elég?

Figyelt kérdés
Menyivel használom el így gyorsabban, ahhoz képest mintha csak a telefonomon neteznék?

2013. máj. 15. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Kb fél perc.
2013. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Komolyan?:)
2013. máj. 15. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Betöltesz egy oldalt. Ennyi.
2013. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10MB az semmi.Be töltesz 1-2 oldalt és kész.(tartalmától függően)
2013. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat,akkor még jó hogy megkérdeztem..
2013. máj. 15. 19:37
 6/9 pinkpancser ***** válasza:
Még el se kezdesz netezni, csak a vírusírtó frissít egyet és vége. És még a frissítés se lesz befejezve.
2013. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És ha telón használom csak oldalak megnyitására, akk kb

mennyi ideig elég?

2013. máj. 15. 20:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mobil oldalt vagy rendes internet oldalt nyitsz-e meg vele.


Ha mobil lapot, akkor kb. 15-25 oldal megnyitására elég (ha egy almenüpontba belépsz, az új oldalnak számít adatforgalom terén).

Ha számítógépeset, akkor max. 5-10-re, vagy még ennyire sem. A 10 Mb tényleg nagyon kevés.


Napi csomag lenne?

Szerintem inkább keress olyan csomagot, ami egy hónapra meghatározott keretet ad, majd ez felett sem kapcsolják ki a szolgáltatást, csak lassítanak.

Okostelefonnal legalább 500 Mb-os internetet, még inkább 1 Gb-ost érdemes rendelni. Ha türelmes vagy, akkor esetleg meg lehet próbálni egy 100 Mb-osat, amit felette 32 KBit/s-ra lassítanak. Igaz, hogy egy kicsit ez lassú lesz, de havi 1000 Ft nem sok érte.

2013. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen napi csomag, de igazából nem olyan fontos, eddig nem is volt beállítva nekem mobil net, mert nem szoktam telón netezni csak wifin keresztül, ez is csak arra kell hogyha véletlen van valami és nincs wifi a közelben tudjam használni a netet igénylő alkalmazásokat, meg tudjak egy kicsit netezni, de azért köszönöm a tanácsod!
2013. máj. 16. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!