Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a problema okozoja?

Mi lehet a problema okozoja?

Figyelt kérdés
A mai napon azt vettem eszre, hogy amikor felteszem toltore a mobiltelefonomat, (samsung galaxy s advance) nem tolt. Tobb konnektorral, tobb toltovel probalkoztam. Ido kozben ujrainditgattam, hagytam kicsit a tolton, es eszrevettwm hogy megiscsak tolt, viszont sem a sajat battery widget-em sem az alap mobiltelefonos akkumulatorallapotanak jelzoje nem mutat helyes informaciot. Most pl azt irja, hogy tele van, es tavolitsam el a toltot. (reg nincs bedugva.) Ha leallitom a mobilt, es visszakapcsolom ugy, h leallitas kozben felraktam toltore, akkor mutatja hogy tolt, de miutan 100 % hiaba veszem le, ugyanazt mutatja vegig. Nincs rezgo jel, ha aram ala helyezem, total zavaros az egeszm Mi miatt lehet ez?

2013. máj. 17. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyakori Samsung probléma, irány a szerviz!
2013. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!