Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha windows 8-at telepítek...

Ha windows 8-at telepítek miért veszik el a touch padom multi touch vezérlése?

Figyelt kérdés

feltelepítettem a win 8 at és minden működik normálisn, de a touch padom multi touch-a nem, csak szimpla egérként működik a mutatót tudom ide oda húzni, de görgetni, nagyítani kicsinyíteni meg ilyenek nem. Ami mg + hogy az Fn+touch pad letiltó gomb nem mükszik, a töbi fn-es alkalmazás igen .

Mi lehet a baj kérlek segítsen aki tud


A gépem típusa ha számítana: Asus x55vd-sx004d



2013. febr. 16. 16:41
 1/3 Valor ***** válasza:

Touchpad driver feltelepítése nem merült fel?

A Win8 is (a Windowsokhoz hasónlóan) sok esetben általános drivereket használnak, amelyek a teljes funkciók csak töredékét képesek működtetni.

2013. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de képzeld eszembe jutott, csak nem találtam sehol, ha van ötleted az asus oldalán kívül akkor várom a segítőkész választ. amúgy azt is tudom h a win 8 a saját drivereit használja... de az eszközkezelőben minden jó csak egy ismeretlen eszköz van, de valószínű ez az, de frissíteni sem engedi, ha van vmi ötlet akkor írj vagy írjatok
2013. febr. 16. 23:10
 3/3 SteveASD ***** válasza:
pedig tényleg driver lesz... próba cseresznye, de win7 driver lehet jó hozzá ha nincs más. Drivert meg elöször a gyártó, aztán az eszköz honlapján keressed. Nekem is kellett driver hozzá...
2013. febr. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!